Ortopedia i fizjoterapia
Zdrowe jedzenie i witaminy

Płatności Medicare za Behawioralną integrację zdrowotną

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Integracja behawioralnej opieki zdrowotnej z opieką podstawową jest obecnie powszechnie uważana za skuteczną strategię poprawy wyników dla wielu milionów Amerykanów z psychicznymi lub behawioralnymi stanami zdrowia. Zachowanie behawioralnej integracji zdrowotnej (BHI) pozostało ograniczone, głównie dlatego, że BHI nie zostało opłacone osobno, co pozostawiło klinicystów opieki podstawowej bez jasnego modelu biznesowego do włączenia tych usług w ich praktykę.1 Ale stycznia 2017 r. , Centers for Medicare i Medicaid Services (CMS) zaczną płacić klinicystom oddzielnie za usługi BHI, które świadczą na rzecz beneficjentów Medicare. Utworzono cztery nowe kody do abonamentu Medicare Physician 2017, aby umożliwić płatności dla dostawców usług medycznych za wyposażenie usług BHI.2 Trzy z tych kodów opisują usługi dostarczone przy użyciu modelu opieki psychiatrycznej (CoCM), podejście do BHI, które zostało pokazane być skutecznym w kilkudziesięciu randomizowanych, kontrolowanych próbach. CoCM wzmacnia zwykłą opiekę podstawową, dodając dwie kluczowe usługi: opiekę w zakresie zarządzania opieką nad pacjentami otrzymującymi behawioralne leczenie zdrowotne oraz regularne konsultacje interpersonalne dla zespołu podstawowej opieki zdrowotnej, szczególnie w odniesieniu do pacjentów, których warunki nie ulegają poprawie.
Na przykład w przypadku CoCM, jeśli 72-letni mężczyzna z nadciśnieniem i cukrzycą przedstawi swojemu lekarzowi podstawowej opieki zdrowotnej smutek i niepokój, zespół podstawowej opieki zdrowotnej (główny klinicysta i kierownik opieki zdrowotnej w zakresie zachowań) przeprowadzi wstępną ocenę kliniczną z wykorzystaniem zatwierdzone skale oceny. Jeśli pacjent ma behawioralny stan zdrowia (np. Depresję) i jest podatny na leczenie, zespół podstawowej opieki zdrowotnej i pacjent wspólnie opracowali wstępny plan opieki, który może obejmować farmakoterapię, psychoterapię lub inne wskazane terapie. Kierownik opieki będzie podążał za pacjentem proaktywnie i systematycznie (przy użyciu rejestru), aby ocenić przestrzeganie leczenia, tolerancję i odpowiedź kliniczną (ponownie używając zwalidowanych skal ocen) i może zapewnić krótkie oparte na dowodach interwencje psychospołeczne, takie jak aktywacja behawioralna (która koncentruje się na na pomaganiu ludziom z zaburzeniami nastroju w angażowaniu się w korzystne działania i zachowania) lub rozmowach motywacyjnych. Ponadto zespół podstawowej opieki zdrowotnej regularnie dokonywał przeglądu planu opieki i statusu pacjenta z konsultantem psychiatrycznym i utrzymywałby lub dostosowywał leczenie, w tym, w razie potrzeby, kierując się do specjalnej opieki behawioralnej.
Korzystając z tych trzech nowych kodów, lekarz pierwszego kontaktu może rozliczać Medicare za każdy miesiąc, w którym upływa próg czasu na dostarczanie usług CoCM (przez pierwszy miesiąc, około 140 USD za 70 minut na beneficjenta, w kolejnych miesiącach około 125 USD za 60 minuty na beneficjenta, a dla wszystkich miesięcy około 65 USD za każde dodatkowe 30 minut na beneficjenta). Kierownik behawioralnego systemu opieki zdrowotnej musi mieć formalne wykształcenie lub specjalistyczne szkolenie w zakresie zdrowia behawioralnego (które może obejmować szereg dyscyplin – np. Pracę socjalną, pielęgniarstwo lub psychologię), stałe relacje z beneficjentem oraz współpracę, zintegrowane relacje z zespół opieki (ale nie musi być członkiem personelu klinicznego podstawowej opieki medycznej)
[hasła pokrewne: olx ozimek, niejednorodne endometrium, symulator farmy 2015 allegro ]

Tags: , ,

No Responses to “Płatności Medicare za Behawioralną integrację zdrowotną”

 1. Aleks Says:

  Najlepiej to robic badania kontrolne

 2. Marcin Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: pokrowce antyroztoczowe barierowe[...]

 3. Nikodem Says:

  Mój przyjaciel cierpi na tę alergię

 4. Seweryn Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: Psychoterapia Gliwice[...]

 5. Jowita Says:

  To tylko niedobór witaminy K

 6. Weronika Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: podgrzewacze do kamieni[...]

 7. Beetle King Says:

  Bezpiecznie sie po prostu badac

Powiązane tematy z artykułem: niejednorodne endometrium olx ozimek symulator farmy 2015 allegro