Ortopedia i fizjoterapia
Zdrowe jedzenie i witaminy

Płatności Medicare za Behawioralną integrację zdrowotną cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Nawet w erze alternatywnych modeli płatności, które nagradzają wartość – zamiast wolumenu – usług, większy dostęp i ilość skutecznych behawioralnych usług zdrowotnych byłby faktycznie pozytywnym wynikiem, z korzyściami netto dla pacjentów, pracowników służby zdrowia i płatników. Ponadto, ponieważ większość alternatywnych modeli płatności opiera się na fundamencie opłat za usługę, płatności BHI mogą pomóc płatnikom dokładniej wyceniać te usługi w ramach alternatywnych modeli płatności. Chociaż widzimy nowe płatności Medicare za BHI jako duży krok naprzód, należy zająć się dodatkowymi kwestiami, aby jeszcze bardziej poprawić opiekę nad osobami z zachowaniem zdrowotnym. Na przykład, chociaż CoCM pośrednio zwiększa dostęp do lekarzy psychiatrów i pielęgniarek psychiatrycznych oraz asystentów lekarskich (poprzez konsultacje przez zespół podstawowej opieki zdrowotnej), nie rozwiązuje innych barier dostępu do pacjentów, którzy potrzebują (lub preferują) bezpośrednią opiekę od specjalistów specjalizujących się w dziedzinie zdrowia behawioralnego – takie jak niskie wskaźniki udziału psychiatrów w ubezpieczeniach. 5 Ponadto pracownicy służby zdrowia i behawioralnej opieki zdrowotnej muszą być wyposażeni w umiejętności i narzędzia potrzebne do świadczenia usług BHI. Chociaż zasoby wdrożeniowe są publicznie dostępne, niektórzy klinicyści mogą korzystać z pomocy technicznej lub dodatkowych szkoleń.
Nowa polityka płacenia BHI przez Medicare opiera się na niedawnych wysiłkach CMS mających na celu poprawę dokładności płatności dla podstawowej opieki zdrowotnej, zarządzania opieką i usług skoncentrowanych na osobie. Wysiłki te obejmują dodawanie oddzielnych płatności za zarządzanie opieką przejściową i opiekę nad przewlekłą opieką w ostatnich latach, aw 2017 r. Za kompleksowe zarządzanie przewlekłą opieką, jak również za planowanie oceny i opieki nad beneficjentami z zaburzeniami poznawczymi. CMS oczekuje dalszych informacji zwrotnych od klinicystów, beneficjentów i innych zainteresowanych stron, ponieważ współpracujemy, aby zapewnić lepszą opiekę, mądrzejsze wydatki i zdrowszych ludzi.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne pod adresem.
Poglądy wyrażone w tym artykule są poglądami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy lub politykę Ośrodków Opieki Medycznej i Medicaid lub Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego.
Ten artykuł został opublikowany 14 grudnia 2016 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Ośrodków Opieki Medycznej i Medicaid, Baltimore (MJP, RH, SC, AM, LB, PHC) i Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego, Bethesda (MS) – oba w Maryland.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Schwenk TL. Zintegrowana opieka behawioralna i podstawowa: jaki jest rzeczywisty koszt. JAMA 2016; 316: 822-823
Crossref Web of Science Medline
2. Program Medicare; korekty zasad płatności zgodnie z Harmonogramem opłat dla lekarzy i innymi zmianami w Części B na CY 2017; Wydanie danych o cenach ofertowych Medicare Advantage; Przewaga Medicare Advantage i uwalnianie danych medycznych w części D; Wymogi dotyczące sieci dostawców Medicare Advantage; rozszerzenie modelu programu zapobiegania cukrzycy Medicare; Wymogi programu Medicare Shared Savings: ostateczna zasada Fed Regist 2016; 81 (): 80170-80562 (https://www.federalregister.gov/documents/2016/11/15/2016-26668/medicare-program-revisions-to-payment-policies-under-the- harmonogram opłat dla lekarzy i inne).

3. Mechanik D. Więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej otrzymuje opiekę zdrowotną w zakresie zachowań w Stanach Zjednoczonych, ale luki i wyzwania pozostają. Health Aff (Millwood) 2014; 33: 1416-1424
Crossref Web of Science Medline
4. Archer J, Bower P, Gilbody S, i in. Współpraca w zakresie depresji i problemów z lękiem. Cochrane Database Syst Rev 2012; 10: CD006525-CD006525
Medline
5. Bishop TF, Press MJ, Keyhani S, Pincus HA. Akceptacja ubezpieczenia przez psychiatrów i konsekwencje dostępu do opieki psychiatrycznej. JAMA Psychiatry 2014; 71: 176-181
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (13)
Zamknij Cytowanie artykułów
[przypisy: zrosty po usunięciu macicy objawy, sab simplex allegro, z dala od zgiełku cda ]

Tags: , ,

No Responses to “Płatności Medicare za Behawioralną integrację zdrowotną cd”

 1. Old Man Winter Says:

  najgorsze są skurcze jelit

 2. Iwo Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu psychoterapia wrocław[...]

 3. Dangle Says:

  Przy zapaleniu oskrzeli najlepiej zastosować inhalacje.

 4. Marcelina Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: prywatny ginekolog poznań[...]

 5. Mr. Thanksgiving Says:

  wcale nie ma tych suplementów od groma

 6. Bartosz Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: korektor[...]

 7. Michał Says:

  czy to moze zagrażać życiu nienarodzonego dziecka?

Powiązane tematy z artykułem: sab simplex allegro z dala od zgiełku cda zrosty po usunięciu macicy objawy