Ortopedia i fizjoterapia
Zdrowe jedzenie i witaminy

Płatności Medicare za Behawioralną integrację zdrowotną ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Usługi zarządzania opieką mogą być świadczone twarzą w twarz lub zdalnie – w tym poza zwykłymi godzinami w klinice, w zależności od potrzeb – ale kierownik opieki musi być dostępny, aby spotkać się z beneficjentem twarzą w twarz. Konsultant psychiatryczny musi być specjalistą medycznym z wykształceniem psychiatrycznym i – biorąc pod uwagę przewagę i potencjalną złożoność farmakoterapii – powinien kwalifikować się do przepisywania pełnego zakresu leków, a zatem może być psychiatrą lub psychiatrą lub asystentem lekarza. Konsultant ten musi pozostawać w stałym związku z praktyką podstawowej opieki zdrowotnej (chociaż zwykle będzie się znajdować gdzie indziej) i być w stanie pomóc w ułatwianiu specjalistycznej opieki behawioralnej, gdy jest to wskazane.
Ponieważ CoCM nie jest jedynym podejściem do BHI w użyciu już dziś, Medicare zacznie także dokonywać oddzielnych płatności przy użyciu czwartego nowego kodu dla usług dostarczonych zgodnie z innymi modelami BHI (około 48 USD za co najmniej 20 minut usług na beneficjenta miesięcznie). Kod ten może służyć do zgłaszania usług świadczonych w ramach innych modeli opieki nad BHI, które obejmują systematyczną ocenę i monitorowanie z zastosowaniem zwalidowanych skal oceny klinicznej (w stosownych przypadkach), behawioralnego planowania opieki zdrowotnej (z rewizją planu opieki dla pacjentów, których stan się nie poprawia), ułatwień i koordynacja behawioralnego leczenia zdrowotnego i stała współpraca z wyznaczonym członkiem zespołu opiekuńczego. Usługi rozliczane według tego kodu mogą być świadczone bezpośrednio przez lekarza pierwszego kontaktu i niekoniecznie muszą być świadczone przez wyznaczonego behawioralnego kierownika opieki zdrowotnej lub angażować konsultanta psychiatrycznego (choć mogą). CMS będzie szukał pola w nadchodzących latach, aby dokładniej zdefiniować usługi dostarczone i rozliczane za pomocą tego kodu oraz zidentyfikować zaangażowane zasoby, aby odpowiednio wycenić usługę.
Nowe płatności Medicare na BHI będą miały najbardziej bezpośredni wpływ na klinicystów już wyposażonych w te usługi, którzy będą teraz wypłacani bardziej odpowiednio i dokładnie. Jednak największym potencjalnym efektem będzie zwiększenie liczby beneficjentów Medicare z dostępem do skutecznych usług BHI. Według jednego szacunku tylko około 10% pacjentów z depresją (i mniej niż 1% w niektórych populacjach mniejszości) otrzymuje leczenie zgodne z wytycznymi w ramach status quo.3 Poprzez systematyczne zarządzanie opieką i bardziej efektywne wykorzystanie specjalistycznych usług w zakresie zdrowia behawioralnego, skuteczny BHI tworzy bardziej skoncentrowaną na osobie, skoordynowaną opiekę opartą na dowodach. Pomaga także budować kompetencje behawioralne w zakresie zdrowia pracowników podstawowej opieki zdrowotnej.
Badania wykazały, że CoCM poprawia jakość opieki i zadowolenie pacjentów z niej, wyniki zdrowia psychicznego i fizycznego oraz funkcjonowanie u osób o wspólnych behawioralnych stanach zdrowia, w szczególności – ale nie tylko – zaburzenia nastroju lub lękowe.4 Dowody wskazują również, że może zmniejszyć całkowite wydatki na opiekę zdrowotną w czasie i może zmniejszyć nierówności rasowe i etniczne pod względem jakości opieki i wyników klinicznych. Dlatego powszechna implementacja CoCM i innych efektywnych usług BHI może znacznie poprawić wyniki dla milionów beneficjentów Medicare, a także przynieść oszczędności dla programu Medicare.
Ponadto płatności te mogą skłonić innych płatników do dodania lub rozszerzenia płatności BHI
[przypisy: sab simplex allegro, z dala od zgiełku cda, contix opinie ]

Tags: , ,

No Responses to “Płatności Medicare za Behawioralną integrację zdrowotną ad”

 1. Jagoda Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: neurolog[...]

 2. Night Train Says:

  Cała ta pisanina o witaminie C, E i różnych metalach obecnych w owocach

 3. Grave Digger Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu centrum stomatologiczne[...]

 4. Celtic Charger Says:

  Piszta co chceta

 5. Luiza Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu gabinet psychoterapii lublin[...]

 6. Janina Says:

  Ja używam w kapsułkach kwas hialuronowy

Powiązane tematy z artykułem: contix opinie sab simplex allegro z dala od zgiełku cda