Ortopedia i fizjoterapia
Zdrowe jedzenie i witaminy

Pierwsze sto dni na opiekę zdrowotną

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Podobnie jak moje prognozy na temat tego, jakie zwycięstwo w wyborach w 2016 r. Oznaczałoby dla amerykańskiej polityki zdrowotnej, moje oczekiwania dotyczące łatwości i szybkości przejścia na rachunek zastępczy Affordable Care Act (ACA) podczas pierwszych 100 dni urzędowania prezydenta Donalda Trumpa nie są dokładnie takie dojść do skutku. Ale biorąc pod uwagę to, że republikanin skupił się w ciągu ostatnich 7 lat na uchyleniu i zastąpieniu obietnicy ACA i Trumpa, aby reforma służby zdrowia stała się wczesnym przedmiotem jego administracji (w pewnym momencie zasugerował spotkanie Kongresu jeszcze przed jego inauguracją), uwagę Kongresu do tej kwestii nie zaskakuje – nawet jeśli nie jest to bezpośrednio zgodne z dominującym tematem kampanii Trumpa sprawić, by Ameryka znów była wspaniała . Rzeczywiście, argumentowano, że gospodarka i miejsca pracy byłyby politycznie łatwiejszym celem niż opieka zdrowotna – argument, który został zrobiony retrospektywnie również dla administracji Obamy. Po początkowym czkaniu Izba Reprezentantów uchwaliła HR 1628, amerykańską ustawę o opiece zdrowotnej (AHCA), 4 maja, w głosowaniu 217 do 213. Dwudziestu Republikanów i wszyscy Demokraci zagłosowali przeciwko ustawie. Najważniejsze przepisy tego ustawodawstwa obejmują zaliczki zwrotne, ulgi podatkowe na zakup ubezpieczenia zdrowotnego, które są oparte na wieku (zamiast dochodu); zwiększone limity wydatków na zdrowie uwzględniają plany zdrowotne podlegające odliczeniu; 30% dodatek ubezpieczeniowy dla osób, które nie utrzymują stałego zasięgu; wyeliminowanie, po roku 2020, zwiększonej stopy finansowania federalnego ACA dla państw objętych nową rejestracją Medicaid; przekształcenie Medicaid w program stypendiów per capita; oraz ustanowienie 100-miliardowego funduszu Pacjent i fundusz stabilności państwa . Ulgi podatkowe wahałyby się od 2000 do 4000 USD, w zależności od wieku i zaczynałyby stopniowo zmniejszać się o roczny dochód w wysokości 75 000 USD dla osób fizycznych i 150 000 USD dla rodzin.
Przedstawiciel Tom MacArthur (R-NJ), coleader umiarkowanej wtorkowej grupy, pomógł wprowadzić poprawki mające na celu zwiększenie wsparcia konserwatywnego skrzydła partii. Zmiany te zezwalają państwom na wyłączenie niektórych zabezpieczeń ACA – umożliwiając im na przykład zmianę minimalnego pakietu podstawowych świadczeń, aby umożliwić plany naliczania wpisanych więcej w zależności od ich wieku i stanu zdrowia, a także do wyeliminowania 30% dopłaty dla ludzi którzy nie utrzymują ciągłego zasięgu, o ile państwo tworzy pulę wysokiego ryzyka dla takich osób. Poprawki zaproponowane przez Reprezentanta Freda Uptona (R-MI) zapewniły dodatkowe 8 miliardów dolarów w ciągu 5 lat, aby pomóc pokryć koszty ubezpieczenia osób z wcześniej istniejącymi warunkami.
Przewiduje się, że pierwotne prawodawstwo AHCA zwiększy liczbę nieubezpieczonych o 14 milionów w 2018 r. I 24 miliony do 2026 r. – głównie dzięki zmniejszeniu liczby osób objętych Medicaid. Oczekiwano, że początkowe oszczędności obniżą deficyt o 337 miliardów dolarów, ale zmiany wprowadzone jeszcze przed ostatnimi zmianami zmniejszyły te oszczędności do 150 miliardów dolarów. Biuro Budżetowe Kongresu (CBO) przewidziało, że zmodyfikowana wersja AHCA przyniesie podobne wyniki: 23 miliony nieubezpieczonych do 2026 r. I zmniejszenie netto deficytu o 119 miliardów dolarów w ciągu 10 lat.
Senat angażuje się w opracowywanie własnego planu, aczkolwiek poza zwykłym procesem komitetowym
[przypisy: endermologia przeciwwskazania, monakolina k, z dala od zgiełku cda ]

Tags: , ,

No Responses to “Pierwsze sto dni na opiekę zdrowotną”

  1. Old Orange Eyes Says:

    poza błonnikiem należy przyjmowac antyoksydanty

  2. Alex Says:

    [..] Cytowany fragment: Portal medyczny[...]

  3. Kamila Says:

    Moja Mama miała tętniaka

Powiązane tematy z artykułem: endermologia przeciwwskazania monakolina k z dala od zgiełku cda