Ortopedia i fizjoterapia
Zdrowe jedzenie i witaminy

Pierwsze sto dni na opiekę zdrowotną cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Zasadnicze podwyżki są wymagane w odniesieniu do premii na rok 2018 w Wirginii (52%) i Maryland (35%). W przeciwieństwie do giełd, Medicaid wydaje się być stabilny i zapewnia opiekę swojej powiększonej populacji, chociaż rok 2017 jest pierwszym rokiem, w którym rząd federalny nie będzie płacił 100% kosztów ekspansji. Nie jest jasne, czy państwa będą kontynuować ekspansję, ponieważ wsparcie federalne zmniejsza się do co najmniej 90%, jak to przewiduje obowiązujące prawo.
Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) wskazał, że zamierza rozszerzyć stosowanie zwolnień Medicaid i proces zrzeczenia się, który był częścią ACA, ale był interpretowany bardzo wąsko przez administrację Obamy. Przynajmniej w najbliższym czasie większość innowacji politycznych i zmian będzie prawdopodobnie napędzana przez państwa – powracając do koncepcji, że stany są laboratoriami zmian. Ewentualna strategia państwowa, która mnie zaintrygowała, pozwala osobom objętym wymianą na wykorzystanie funduszy z subwencji do zakupu w Medicaid; w ten sposób ludzie, którzy zarabiają zbyt dużo pieniędzy, aby zakwalifikować się do pokrycia Medicaid, mogą odnieść korzyści z relacji systemu dostaw i szerokiego zasięgu stworzonego dla Medicaid.
Oczekuje się, że Centrum Medicare i Medicaid Innovation będzie nadal pilotować zmiany w refundacji Medicare, ale prawdopodobnie nie w takim samym gorączkowym tempie, jakie obserwowano w ciągu ostatnich kilku lat – i bez mandatu, biorąc pod uwagę zastrzeżenia Sekretarza HHS, które Tom Price sprzeciwia się obowiązkowym demonstracjom.
Większość zmian w opiece zdrowotnej nie ulegnie zmianie w ACA. Niezależnie od tego, czy kroki te wspólnie mogą pomóc w zapewnieniu większej stabilności niż te, które charakteryzowały rynki indywidualnych ubezpieczeń od późnego dnia, nie można jeszcze zauważyć.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 31 maja 2017 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Project HOPE, Bethesda, MD.

Materiał uzupełniający
Odniesienie (1)
1. Wilensky GR. Co oznaczałoby zwycięstwo Republiki Republikańskiej w polityce zdrowotnej. N Engl J Med 2016; 375: 1312-1313
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (8)
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z dr Matthew Fiedlerem na temat amerykańskiej ustawy o opiece zdrowotnej i jej prawdopodobnymi skutkami dla ubezpieczenia. (7:42) Pobierz
[patrz też: contix opinie, dawca komórek macierzystych na czym polega, pharmaceris krem nawilżający ]

Tags: , ,

No Responses to “Pierwsze sto dni na opiekę zdrowotną cd”

 1. Feliks Says:

  to nie jabłka, ażeby można je było spożywać w dowolnej ilości

 2. Klara Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Ceny siłowni zewnętrznych[...]

 3. Kingfisher Says:

  mononukleoza

 4. Antoni Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: okulista lublin[...]

 5. Waylay Dave Says:

  To tylko niedobór witaminy K

Powiązane tematy z artykułem: contix opinie dawca komórek macierzystych na czym polega pharmaceris krem nawilżający