Ortopedia i fizjoterapia
Zdrowe jedzenie i witaminy

Pierwsze sto dni na opiekę zdrowotną ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Lider większości Mitch McConnell (R-KY) wyznaczył grupę składającą się z 12 innych senatorów (obecnie poszerzonych o kobiety), aby opracować alternatywny rachunek za opiekę zdrowotną. Senatorowie z krajów, które rozszerzyli Medicaid, martwią się szybkością redukcji AHCA w wydatkach federalnych Medicaid i starają się spowolnić redukcję płatności na ekspansję Medicaid ACA, choć niekoniecznie sprzeciwiają się konwersji Medicaid na grant blokowy . Z drugiej strony, bardziej konserwatywni senatorzy chcieliby jeszcze szybciej zmniejszyć wydatki na Medicaid. Rachunek House wyeliminuje wszystkie wpływy podatkowe związane z ACA (różne podatki akcyzowe i rozszerzenie podatku od Medicare dla osób o wysokich dochodach) i zmniejszy finansowanie Medicaid, przynajmniej częściowo w celu sfinansowania niektórych reform podatkowych, które Trump i GOP obiecałem. Wydaje się, że Senaccy Republikanie mniej koncentrują się na osiągnięciu podobnej redukcji wydatków netto.
W przeciwieństwie do Republikanów, którzy zajmują 241 miejsc w wyborach 194 Demokratów, Republikanie w Senacie mają bardzo wąski margines – od 52 do 48. Oznacza to, że Republikanie mogą sobie pozwolić na utratę tylko dwóch głosów (w takim przypadku wiceprezydent Mike Pence może oddać decydując o 51. głosowaniu), jeśli jeszcze nie przekazali ustawy. Stworzenie prawodawstwa, które może zadowolić najbardziej konserwatywnych Republikanów, a także bardziej umiarkowane, będzie wyzwaniem.
Nawet jeśli Senaccy Republikanie odniosą sukces na tym froncie, pozostaną przynajmniej dwie sprawy. Po pierwsze, ustawa musi również zostać przyjęta przez Izbę. Oczekuje się, że prawodawstwo pochodzące z Senatu nie przejdzie do formalnego komitetu konferencji, który będzie próbował pogodzić obie wersje prawodawstwa. Zamiast tego oczekuje się, że zmodyfikowane wersje prawodawstwa będą się zmieniać między Izbą a Senatem, próbując pogodzić różnice.
Niestety przepisy uchwalone przez Izbę i opracowywane w Senacie cierpią z powodu tego samego problemu, który nęka ACA: jednoosobowe wsparcie. Duże prawo socjalne, które jest pisane i wspierane przez tylko jedną partię polityczną, prawdopodobnie nie zostanie zaakceptowane przez drugą stronę ani nie stanie się stabilną częścią otoczenia prawodawczego. To naprawdę zdumiewające, że republikanie robią dokładnie to samo teraz, gdy przejęli kontrolę nad rządem, ponieważ walczyli przeciwko Demokratom za popchnięcie ACA przez Kongres na gali jednopartyjnej. A jednak przypuszczalnie oczekują, że reakcja i akceptacja tego kraju będą inne.
Na razie ACA pozostaje prawem kraju. W interesie Republiki leży pomoc w ustabilizowaniu liczby rezygnujących z udziału w planach zdrowotnych i ubezpieczeniach na rynkach i poza nimi – to nadal charakteryzuje się wymianą ubezpieczeń: wszelkie nowe przepisy będą wymagały czasu, a od czasów republikanów są stroną kontrolującą, Amerykanie prawdopodobnie będą pociągali ich do odpowiedzialności za to, co dzieje się na ich zegarku. Utrzymanie środków finansowych ACA na obniżanie kosztów w przypadku osób zapisanych o niskich dochodach będzie miało znaczenie dla zapobiegania dalszemu ubezpieczaniu się od giełd. Anthem niedawno ogłosił, że wycofuje się z ostatnich rynków w Delaware i Nebrasce
[podobne: lek bez recepty na zapalenie pochwy, czym się różni osa od pszczoły, z dala od zgiełku cda ]

Tags: , ,

No Responses to “Pierwsze sto dni na opiekę zdrowotną ad”

 1. Krzysztof Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Psycholog[...]

 2. Julia Says:

  chyba przejdę się do trzeciego lekarza i zobaczymy co powie na ten temat

 3. Zesty Dragon Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do Laser Lublin[...]

 4. Eliza Says:

  Mam obsesję punkcie potworności jaką jest tętniak mózgu.

 5. Dominik Says:

  [..] Cytowany fragment: Rezonans Warszawa[...]

 6. Pola Says:

  Nie rozumiem po co pisać taki artykuł.

Powiązane tematy z artykułem: czym się różni osa od pszczoły lek bez recepty na zapalenie pochwy z dala od zgiełku cda