Ortopedia i fizjoterapia
Zdrowe jedzenie i witaminy

PCI w trybie przeciwwłamaniowym w szpitalach z lub bez kardiochirurgii na miejscu AD 8

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Dzięki większej liczbie szpitali, które mogą wykonać zabieg, pacjenci mają większy wybór szpitali i większą możliwość pozostania we własnej społeczności. Ponadto zwiększona objętość procedur PCI w szpitalach bez operacji kardiochirurgicznej na miejscu może wspomóc aktywne podstawowe programy PCI. Jednak dodatkowe kwestie będą wymagały rozważnej analizy. Potencjalna konsekwencja braku zespołu kardiochirurgicznego na miejscu w celu oceny pacjenta i omówienia najbezpieczniejszej i najskuteczniejszej strategii rewaskularyzacji w przypadku konieczności podjęcia pilnej decyzji jest niejasna. Bez takiego zespołu na miejscu, podejście Heart Team dla pacjentów ze złożoną chorobą wielonaczyniową, podejście zalecane w wytycznych PCI, 12 nie jest możliwe. Ponadto rejestry zazwyczaj obejmują tylko pacjentów poddanych PCI, a dane od pacjentów z chorobą niedokrwienną serca, którzy nie zostali wybrani do rewaskularyzacji, są ograniczone. Kilka badań wykazało, że u pacjentów ze STEMI iu osób ze STEMI, którzy nie przechodzą PCI, leczenie zgodnie z wytycznymi I klasy jest rzadziej stosowane w ośrodkach bez kardiochirurgii na miejscu niż w ośrodkach z kardiochirurgią na miejscu .8,21,22 Wreszcie, nie jest jasne, gdzie i przez kogo interwencyjne stażystki kardiologii uzyskają doświadczenie, ponieważ procedury PCI przenoszą się z ośrodków z zatwierdzonymi programami szkoleniowymi do szpitali środowiskowych.
Istnieje kilka ograniczeń związanych z projektowaniem i prowadzeniem MASS COMM. Chociaż dane były dostępne od ponad 97% pacjentów po 30 dniach, dane z 12-miesięcznej wizyty kontrolnej nie były dostępne dla 13% pacjentów. Aby złagodzić efekt brakujących danych, wykonaliśmy wiele imputacji dla analizy końcowej punktu kojarzenia i ustaliliśmy status istotności, łącząc zapisy z danymi stanu istotnej statystyki statystycznej.23 Ponadto, chociaż kryteria włączenia do badania były szerokie, pacjenci z pewnymi cechami klinicznymi i anatomicznymi zostały wyłączone, 14, a zatem wyniki tego badania nie powinny być uogólnione na te podgrupy. Na koniec badanie zostało przeprowadzone w celu wykrycia nie mniejszej zgodności w odniesieniu do dwóch złożonych punktów końcowych złożonych, ale nie było w stanie wykryć nie gorszej jakości w odniesieniu do poszczególnych składników pierwotnego punktu końcowego, takich jak śmierć lub udar.
Podsumowując, PCI w stanie spoczynku wykonanym w szpitalach w Massachusetts bez operacji kardiochirurgicznej w miejscu jest nie lepsza niż PCI wykonywana w szpitalach z operacją kardiochirurgiczną na miejscu w odniesieniu do częstości występowania poważnych niepożądanych zdarzeń sercowych po 30 dniach (analiza bezpieczeństwa) lub po 12 miesiącach (analiza skuteczności). Dane te sugerują, że wykonywanie PCI w szpitalach bez chirurgii kardiochirurgicznej na miejscu, które ustanowiło programy PCI i wymagane doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegu, zarówno na poziomie szpitala, jak i na poziomie poszczególnych operatorów, może być uznane za możliwą do zaakceptowania opcję dla pacjentów przedstawianie takim szpitalom opieki.
[przypisy: zyrtec krople ulotka, olx psy warszawa, symulator farmy 2015 allegro ]

Tags: , ,

No Responses to “PCI w trybie przeciwwłamaniowym w szpitalach z lub bez kardiochirurgii na miejscu AD 8”

 1. Nikodem Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do czekolada dla diabetyków[...]

 2. 57 Pixels Says:

  mam wrażenie, że ludzka głupota się pogłębia

 3. Arkadiusz Says:

  Article marked with the noticed of: okulista lublin[...]

 4. Katarzyna Says:

  natury opatentowac biznes nie moze

 5. Bartosz Says:

  [..] Cytowany fragment: Gainery[...]

 6. Kazimierz Says:

  mononukleoza

Powiązane tematy z artykułem: olx psy warszawa symulator farmy 2015 allegro zyrtec krople ulotka