Ortopedia i fizjoterapia
Zdrowe jedzenie i witaminy

Koniec Obamacare ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Wiele zasad ACA jest jednak wzajemnie powiązanych: bez wymogu, aby osoby fizyczne albo otrzymywały ubezpieczenie, albo płacić karę, przepisy zabraniające ubezpieczycielom wykluczania osób bardziej chorych z ubezpieczenia lub obciążania ich wyższymi składkami nie są opłacalne. Wybór i zachowanie tylko popularnych przepisów ACA jest łatwiejsze do powiedzenia niż zrobić. Ponadto ponad 20 milionów Amerykanów uzyskało ochronę ubezpieczeniową od czasu wejścia w życie ACA, reprezentując spore grono beneficjentów ekspansji Medicaid i subsydiowanego ubezpieczenia rynkowego. Odwołanie tych świadczeń bez odpowiednich zastępstw pozbawiłoby ubezpieczenie znacznej części amerykańskiego elektoratu, zapraszając polityczną burzę.
Na tym polega główny dylemat GOP: mówienie o uchyleniu ACA jest o wiele łatwiejsze niż jego uchylenie i zastąpienie. GOP mógłby ponownie wprowadzić uchyloną ustawę, zawetowaną przez Obamę, że Republikanie Kongresu przeszli w 2015 r. (Poprzez pojednania budżetowe w Senacie) znosząc zasadnicze przepisy ACA.2.3 Ale z czym, jeśli w ogóle, GOP zastąpi Obamacare. Platforma opieki zdrowotnej Trumpa składa się z kilku punktów – w tym umożliwienia sprzedaży ubezpieczeń zdrowotnych na rynku międzystanowym, rozszerzenia wykorzystania rachunków oszczędnościowych i utworzenia grup wysokiego ryzyka4. Żadna z tych polityk nie przyniosłaby niczego znaczącego, aby przywrócić dostęp do zdrowia ubezpieczenie, które uchyla ACA, zabrałoby miliony Amerykanów. Wizja reformy Trumpa pozostaje w dużej mierze zagadką.
Republikanie mogli budować na podstawie planu z czerwca 2016 r. Wydanego przez kierownictwo House GOP, prowadzonego przez przewodniczącego Paula Ryana (WI). Plan dzieli powyższe polityki z platformą Trumpa5. Ponadto wzywa do zastąpienia subsydiów ubezpieczeniowych ACA ulgami podatkowymi. Ubezpieczyciele nie mogli naliczać wyższych składek osobom z wcześniej istniejącymi warunkami tak długo i tylko wtedy, gdy ci ludzie utrzymywali ciągłość ubezpieczenia. Plan ograniczyłby wyłączenie podatkowe w przypadku ubezpieczenia sponsorowanego przez pracodawcę, które zwolniło składki pracodawcy z ubezpieczenia pracowniczego z opodatkowania. Zmodyfikuje system nadużycia, wprowadzając ograniczenia dotyczące szkód nieekonomicznych.
Jednak również te polityki są dalekie od ochrony ubezpieczeniowej ACA i rozszerzenia zasięgu. Zgodnie z planem GOP, więcej Amerykanów byłoby nieubezpieczonych, więcej straciłoby ubezpieczenie, a więcej podlegałoby dyskryminacji ubezpieczycieli. Niemniej jednak nawet ta propozycja jest postrzegana przez niektórych konserwatystów jako przesadnie ambitna lawa z Obamacare . 3 Nie ma uzgodnionego republikańskiego planu wymiany; nowa debata na temat reformy systemu opieki zdrowotnej może ujawnić podziały w ramach GOP oraz między Kongresem a Trumpiem. Jeśli Republikanie chcą zastąpić ACA, muszą rozwiązać problemy, takie jak ambitny pakiet reform GOP i jak za niego zapłacić. Ograniczenie zwolnienia podatkowego z ubezpieczenia pracodawcy może generować znaczne fundusze, ale wielu Amerykanów uzna tę zmianę za niepożądany wzrost podatków i obniżenie ich świadczeń zdrowotnych.
Dążenie Republikanów do uchylenia wiąże się z tym dużym ryzykiem politycznym. Amerykanie są głęboko zmieszani z powodu korzyści płynących z ACA, ale perspektywa ich utraty może okazać się oczywista
[więcej w: endometrium niejednorodne, monakolina k, z dala od zgiełku cda ]

Tags: , ,

No Responses to “Koniec Obamacare ad”

 1. Wiktoria Says:

  Ja mam takie zmiany, małe, od 15 roku życia

 2. Little Cobra Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: dentysta Lublin[...]

 3. Artur Says:

  Czytałem, że witamina c zażywana w zbyt dużej ilości wywołuje biegunkę.

 4. Nightmare King Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do implanty Warszawa[...]

 5. Buckshot Says:

  Sprawdź czy z trzustka wszystko ok

 6. Mr. Spy Says:

  Article marked with the noticed of: komora laminarna[...]

 7. Mad Irishman Says:

  Niedoczynność tarczycy to dość uciążliwa choroba i trzeba brać leki praktycznie cały czas

Powiązane tematy z artykułem: endometrium niejednorodne monakolina k z dala od zgiełku cda