Ortopedia i fizjoterapia
Zdrowe jedzenie i witaminy

I jak długo będziesz, doktorze cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Czuję to ostro: czy są naprawdę szczęśliwsi gdzie indziej. Czy mam też wyjść. Miło jest mieszkać w sąsiedztwie z handlowym Joe m, szybkim Internetem i dziadkami siedzącymi z dzieckiem. Teraz, zanim poznam przyjaciół, oceniam, jak długo ktoś zostanie. Nauczyłem się tego ruchu od moich pacjentów, choć nie jestem jeszcze tak szczery. Pamiętam, ile jak długo zostaniesz. Irytowało mnie. Zamiast tego obserwuję: czy oni sadzą ogród, wyrastają w szpitalnym domu, adoptują bezpańskiego psa. Waham się podnieść krzesło, chyba że zamierzają położyć kilka podłóg laminowanych i zostać na chwilę.
Pacjenci wciąż zadają mi pytanie przynajmniej dwa razy dziennie. Nie odchodzisz wkrótce, prawda. Mój uśmiech przychodzi naturalnie. Czuję się doceniony. Mówię im szczerze, nie mam planu. Nie mówię im, że nie jestem niezdecydowany, żeby kupić nowy stół do jadalni. Mój się rozpada, ale jestem rozdarty między kupowaniem ładnego, który pasuje do tej przestrzeni, a otrzymywaniem taniego. Jeśli się ruszę, mogę chcieć czegoś innego w nowym domu.
Rozmawiam z przyjacielem, kiedy wieczorem chodzimy po psach. Jej oczy rozszerzają się lekko, ale ona waha się tylko na sekundę. Kup ładną dla tej przestrzeni – mówi.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne pod adresem.
Author Affiliations
Z Northern Navajo Medical Center, Shiprock, NM.

Materiał uzupełniający
Referencje (4)
1. Rosenblatt RA, Chen FM, Lishner DM, Doescher MP. Przyszłość medycyny rodzinnej i jej implikacje dla podopiecznych podstawowej opieki zdrowotnej dla wsi. Seattle: WWAMI Rural Health Center, sierpień 2010 r. (Https://depts.washington.edu/uwrhrc/uploads/RHRC_FR125_Rosenblatt.pdf).

2. Instytut Medycyny. Jakość dzięki współpracy: przyszłość zdrowia na obszarach wiejskich. Washington, DC: National Academies Press, 2005 (http://www.nap.edu/catalog/11140.html).

3. Pathman DE, Konrad TR, Dann R., Koch G. Zachowanie lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej w obszarach niedoborów w zakresie zdrowia wiejskiego. Am J Public Health 2004; 94: 1723-1729
Crossref Web of Science Medline
4. Goodman DC. Łączenie polityki zatrudnienia z reformą systemu opieki zdrowotnej. Zaproszenie na przesłuchanie do Senackiej Komisji ds. Finansów, 12 marca 2009 r. (Http://www.dartmouthatlas.org/downloads/press/Goodman_Sen_Fin_2009.pdf).

Zamknij odniesienia
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z Dr. Heather Kovich na temat wyzwań stojących przed pacjentami i lekarzami na obszarach wiejskich w Stanach Zjednoczonych. (10:07) Pobierz
[przypisy: gsmok allegro, endermologia przeciwwskazania, czym się różni osa od pszczoły ]

Tags: , ,

No Responses to “I jak długo będziesz, doktorze cd”

 1. Krystian Says:

  Dwóch lekarzy mnie zbyło, wyraźnie nie chcieli tego kłopotu.

 2. Hog Butcher Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: dentysta bydgoszcz[...]

 3. Marianna Says:

  zwiększając podaż wapnia, tylko pogłębi się te objawy

 4. Mieszko Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: probolan 50[...]

 5. Miłosz Says:

  Polecam te kapsułki wszystkim osobom mającym problemy ze stawami

Powiązane tematy z artykułem: czym się różni osa od pszczoły endermologia przeciwwskazania gsmok allegro